[zaack]
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Public R
po pierwsze popracuj nad ortografią, po drugie.. co do twojego uwielbienia Rijkaardem.. napisze tylko swoje zdanie, wg mnie Rijkaard jest średnim trenerem. Wszytkie gwiazdy wypatrzył własnie ten cate, Frank jedynie mu zaufał. Miał drużyne - 'samograjka'. Tacy zawodnicy sami potrafili znalezc sobioe miejsce na boisku bez żadnej ingerencji trenera! Marny z niego taktyk i co najważniejsze nie potrafił trzymać dyscypliny, o ile lata sukcesów przyćmiewały poniekad ten fakt to jesli tylko przyszedł kryzys, wszystkie karty sie odkryły. Gwiazdki sie wypaliły a Rijkaard nie potrafił nad nimi zapanowac!
Jesli chodzi o jegfo fenomenalne konferencje to faktycznie miał cierkawe - jedno i to samo "musimy nadal cieżko pracowac,nie mozemy sie poddawac" i tak za kazdym razem po słabym meczu! Moze człowiekiem jest niezłym ale jako trener - średnia klasa.
Co do Pepa - Guardiola poniekad zaczyna tak samo jak Frank. Z nowym projektem ma nadzieje osiągnąć podobne sukcesy a nawet większe(?). Jesli tylko dlatego darzysz większą syumpatią Franka niż Pepa bo Holender zdobył wiele z Barceloną to masz nędzny tok myślenia. Nie masz pewnosci ze Pep nie osiagnie tego samego a może nawet czegos więcej? Jeśli tak sie stanie to co bedzie na odwrót? Bedziesz wtedy bardziej lubiał Guardiole niż Franka? Marne to.. Pep widać gołym okiem że ma twardą reke do piłkarzy a szczególnie do 'gwiazdeczek'. Nie pozwala myślec swoim zawodnikom ze sa już najlepsi, tylko ze mają harować aby zadowolić siebie i kibiców wynikami ;] Pod tym względem dawno już nie było takiego trenera, chyba od czasów Johana.. mam nadzieje że równiez z podobnymi wynikami ;)
0
naderekkk
no tak, w sumie 8 bramek w 11 występach to jest powód do wstydu, totalna kompromitacja!! Znajdz mi w ostatnich latach zawodnika który strzelił tyle bramek w 1 sezonie LM ;]
a co do Euro.. śmiejecie sie że turniej mu nie wyszedł? Cała reprezentacja grała padake nie tylko on, z resztą po tak fenomenalnym sezonie chyba miał prawo odczuwać zmęczenie prawda? No ale zawsze znajdą sie wielcy ZNAWCY którzy bedą po nim jechac za to ze ubrał kalesony w kropki zamiast w paski. Tak to juz jest.. Jesli mieszacie go z błotem za Euro to napiszcie gdzie był Henry na tym turnieju? Gdzie był Benzema, którego tak pragniecie w Barcelonie? Ribery również nie błyszczał a sezon miał znakomity.. też bedziecie go skubać z umiejętnosci? Żygać mi sie chce jak czytam komenty co niektórych.. ZERO obiektywizmu! No ale cóż..
0
i co w tym zaskakującego? ;p
0
Henry38
przeczytaj chłopie jeszcze raz swoje wypociny i zastanów sie nad sobą..
optymista
pozwól że wkleje swój koment spod newsa z wypowiedzią Pele:
"ludzie .. poprzedni sezon Ronaldo miał REWELACYJNY Co do tego nie możecie mie żadnych wątpliwości Troche obiektywizmu by sie przydało z waszej strony Możecie go nie cierpiec za charakter, za osobowośc ale w swoim fachu jest GENIALNY Czy takie beztalencie jak co niektórym sie wydaje strzela w 1 sezonie 42 bramki w 48 występach w najsilniejszej lidze na swiecie? Tylko 6 z tych bramek strzelił z karnego Większosc sam sobie wypracował. Jego wolne są kosmiczne, obecnie nikt na świecie nie wykonuje lepiej wolnych od niego [no może jeszcze del Piero może sie z nim równac].Nie pamietam piłkarza który mogł sie pochwali podobnymi osiągnięciami w jednym sezonie Jesli pamietacie to napisxcie. Napiszecie ze symuluje, że jest mazgajem .. ale jego umiejętnosci przycmiewają poniekąd jego osobowosc. Messi jak na razie nie może sie z nim równac, moze w przyszłym sezonie?
raczej napiszcie mi co takiego BOSKI Kaka pokazuje w tym sezonie i co pokazywał w ubiegłym? NIC,ZERO,NULL To już Flamini czy Seedorf radzą sobie lepiej od niego,a nawet R80. Zgadzam sie że Kaka miał znakomity tylko jeden sezon. Poza tym gra równo ale średnio.
AMEN "
0
jessssuuuuuu :O
0
aligator
czyli wnosze że CR nie potrafi gra w piłke tak?
ludzie .. poprzedni sezon Ronaldo miał REWELACYJNY! Co do tego nie możecie mie żadnych wątpliwości! Troche obiektywizmu by sie przydało z waszej strony! Możecie go nie cierpiec za charakter, za osobowośc ale w swoim fachu jest GENIALNY ! Czy takie beztalencie jak co niektórym sie wydaje strzela w 1 sezonie 42 bramki w 48 występach w najsilniejszej lidze na swiecie? Tylko 6 z tych bramek strzelił z karnego! Większosc sam sobie wypracował. Jego wolne są kosmiczne, obecnie nikt na świecie nie wykonuje lepiej wolnych od niego [no może jeszcze del Piero może sie z nim równac].Nie pamietam piłkarza który mogł sie pochwali podobnymi osiągnięciami w jednym sezonie! Jesli pamietacie to napisxcie. Napiszecie ze symuluje, że jest mazgajem .. ale jego umiejętnosci przycmiewają poniekąd jego osobowosc. Messi jak na razie nie może sie z nim równac, moze w przyszłym sezonie?
raczej napiszcie mi co takiego BOSKI Kaka pokazuje w tym sezonie i co pokazywał w ubiegłym? NIC,ZERO,NULL ! To już Flamini czy Seedorf radzą sobie lepiej od niego,a nawet R80. Zgadzam sie że Kaka miał znakomity tylko jeden sezon. Poza tym gra równo ale średnio.
AMEN
0
wg mnbie Lasa nawewt niezle prowadził mecz.. kartka dla Eto'o jak najbardziej słuszna.Bramkarz złapał piłke a on próbował mu ją wybic faulując przy tym, z resztą za same kłótnie z Arzo powinien otrzymac kartke wiec nie wiem do czego SPORT sie przyczepia. Faul Beto na Messim też nie kwalifikował sie na czerwo, normalny, ostry faul, nic powaznego.
0
jedna uwaga . . czy przypadkiem miano piłkarza miesiąca nie powinno przypaść Xaviemu? W statystykach jasno uwidatnia sie przewaga Messiego ale to własnie Xavi był najbardziej kreatywnym piłkarzem w pazdzierniku ;] Na boisku widział wszystko i jeszcze więcej, Messi również był dobry ale to nie to.
0
no tak, madryckie ścierwa zrobią wszystko aby żaden z zawodników Barcy nie otrzymał indywidualnej nagrody ;?
0
ups sorki za dubel ;p coś nawaliło ;p
0
zastanawia mnie tylko w którym momencie ta maszyna przestanie działać .. tzn w którym momencie nastąpi drobny kryzys ekipy bo niewątpliwie taki nastąpi - niemożliwością jest utrzymywanie takiego tempa przez cały sezon! mam nadzieje ze dopiero w drugiej połowie sezonu bo chce żeby w koncu Barca wyraźnie zaznaczyła swoja dominacje w GD, której nie było od pamiętnego wyczynu R80 na SB ;] chce zeby Barca zmiażdżyła Real tak jak oni to zrobili ostatnio!
0
zastanawia mnie tylko w którym momencie ta maszyna przestanie działać .. tzn w którym momencie nastąpi drobny kryzys ekipy bo niewątpliwie taki nastąpi - niemożliwością jest utrzymywanie takiego tempa przez cały sezon! mam nadzieje ze dopiero w drugiej połowie sezonu bo chce żeby w koncu Barca wyraźnie zaznaczyła swoja dominacje w GD, której nie było od pamiętnego wyczynu R80 na SB ;] chce zeby Barca zmiażdżyła Real tak jak oni to zrobili ostatnio!
0
Tchite - coś podobnego, takie to drobne, czarne, kruche a zapakował 3 bramki i to Valencii .. niesamowite ;?
to teraz powtórzyć wyczyn realu z poprzedniego sezonu - nie oddać już prowadzenia do ostatniej kolejki ;] tego barcie życze ;]
0
tak patrze na terminarz i sądze że Barca Pepa ma szanse powtórzy wyczyn Barcy Rijkaarda - 19 kolejnych zwycięstw z rzędu!! Niesamowite ! Ale bedzie niezwykle trudno .. w granicach tej liczby czeka Sevilla i Valencia, a i w Lizbonie również nie bedzie łatwo ..
0
Najbliższą nagrode zdobedzie CR, nie ma sie co łudzić, Messi będzie miał jeszcze sporo czasu na to i inne indywidualne wyróżnienia.
Alex
popraw tego ortografa pod koniec bo oślepne ;]
0
madrydzki*
0
przespij sie ze słownikiem analfabeto madrycki
0
z zamkniętymi oczami i uszami postawiłbym każdą kwota w bukach że wygra CR, a szkoda ..
0
Pepe?
Zirkow?
Adebayor?
:O
n/c
0
o tym meczu napisze tylko że już dawno nie spotkałem sie z tak żenującym poziomem sędziowania, co ważna decyzja to błędna!! To już chyba nawet pan rysiu 'fryzjer' lepiej by zasędziował. Kopertą by nie wzgardził ale przynajmniej sędziowałby 'sprawiedliwie' .. dla jednej strony ;]
co do zwycięstwa Realu - wymęczone ale zasłużone choć spotkanie było raczej wyrównane! Oczywiście wyrzucenie z boiska Ruuda było jedną z kompromitacji pana sędziego, druga bramka Holendra również powinna zostać uznana..karny był troche naciągany, mógł odgwizdac albo puścić .. co nie zmienia faktu że Real wygrał zasłużenie a Atletico potwierdza fakt że na mistrza jest jeszcze za słabe wygrywając tylko z przeciętniakami ;] Wg mnie nie bedzie sie liczyło w walce o puchar.
0
jak to masq mawia: Maicon wciąga tego waszego Alvesa w lewą dziurke od nosa =]
nadal czekam na choć 1 taki mecz jakich zagrał sporo w Sevilli ;=
0
ten Fernando Redondo? :O
0
ostatnie jego zdanie wyjaśnia wszystko .. jeśli Pep nie bedziemu dawał więcej szans na gre - odejdzie bez zastanowienia, a szkoda, wielka szkoda, bo to wg mnie najlepszy dm w Europie na dzien dzisiejszy dlatego trudno bedzie go zastąpić, na pewno nie Keitą czy młokosem ;]
0
najlepsza opcja na zastąpienie 'ściany'
choć wolałbym aby Yaya został ;]
0
bez przesady .. na wygórowane zachcianki jest jeszcze za słaby, na mnie nie zrobił oszałamiającego wrażenia na tyle, aby za wszelką cene zatrzymać go w klubie.
0
niezły..
.. problem tylko w tym że tam co drugi młokos tak gra, ale nie każdemu jest dana kariera w Europie ;]
0
ja jestem prawie pewien że jesli Arsenal nie osiągnie czegoś znaqczącego w tym sezonie Cesc odejdzie a za nim być może Adebayor
0
pod tym newsem chyba nie trzeba niczego dodawać ;] wg mnie nie Messi, nie Eto'o ale właśnie Xavi jest obecnie najlepszym zawodnikiem Barcy !
0
sciah
miuałem właśnie to samo pisać. Coś w tym musi być skoro zaraz po odejsciu Ten Cate nagle wszystko sie zawaliło. Jakby drużyna zapoimniała jak wygrywać! A zawodników miała takich samych co wczesniej. Jedno jest pewne - Neeskens < Ten Cate ! I do tego nikt nie może mjieć żadnych wątpliwosci!
0
zgadzam sie z crackerem, chciałbym zeby wypełnił kontrakt, jesli Barca go nie sprzeda watpie aby sam chciał odejść prtzed wygasnięciem kontraktu.
a jesli mowa o bramkarzach - chciałbym kiedyś obejrzeć Neuera w dużo lepszym zespole, czesto oglądam czołówke bundesligi i to co ten chłopak wyprawia w bramce to cos niesamowitego, dopiero 22 lata i znakomnite warunki fizyczne, genialny refleks, o ile nic mu nie przeszkodzi w dalszym rozwoju wróże mu wielką przyszłosc na miare Kahna.